A A+ A++ K K K K

Fundacja Imago organizuje spływ kajakowy rzeką Barycz

Dodano: 19 sierpnia 2021

Fundacja Imago zaprasza do udziału w spływie kajakowym rzeką Barycz w okolicach Wrocławia realizowanym w ramach projektu WODA GÓRY LAS. Odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia 2021 roku.

Program skierowany jest do młodych dorosłych osób z niepełnosprawnością ruchową lub sensoryczną (możliwość udziału i czekające wyzwania omówimy indywidualnie) w wieku 16-35 lat z Wrocławia – 6 osób, które chciałyby spędzić aktywnie czas poza miastem w przyrodzie i które są chętne do udziału w zajęciach rozwojowych opartych o metodykę Adventure Therapy.

Co będziemy robić?
spłyniemy odcinek rzeki Barycz na trasie z Milicza do Sułowa – ok 10km.
w trakcie spływu weźmiemy udział w zajęciach rozwojowych opartych o metodykę Adventure Therapy.

Opis trasy
Trasa rozpoczyna się przy moście w Miliczu. W pierwszym etapie spływu będziemy mijać jeden z pierwszych na Dolnym Śląsku parków w stylu angielskim. Dalej popłyniemy nieopodal Ostoji koników polskich – można będzie wysiąść z kajaków i podziwiać te piękne zwierzęta. Rzeka na dalszym odcinku meandruje wśród łąk i lasów, aż do grodziska Kaszowo – gdzie będziemy mogli odpocząć pod wiatą. Następnie rzeka płynąć będzie coraz wolniej aż do mety tj. do jazu Sułów.

Czas zajęć
Wyjazd grupy busem z Wrocławia - zbiórka o godz. 7:00. Dojazd na start spływu i rozpoczęcie zajęć – ok. godz. 8:30. Powrót grupy do Wrocławia do godz. 18:00 Miejsce zbiórki: Dworzec Nadodrze (przed wejściem głównym).

Co zapewniamy?
Transport busem, miejsce w kajaku, kapok, wiosło, ubezpieczenie NW, opiekę instruktorów kajakowych i trenerów Adventure Therapy, upominek, wyżywienie: suchy prowiant na czas spływu: batony, przekąski, owoce, lunch w formie pikniku. Udział jest bezpłatny.

Co ze sobą zabrać? Wygodne, sportowe ubranie np. z szybkoschnących materiałów (koszulka, spodenki, legginsy, kurtka przeciwdeszczowa), buty które mogą ulec zamoczeniu (sandały, adidasy, nie klapki), zestaw ubrań i buty na zmianę (do zostawienia w busie w razie zmoczenia), ochrona przeciw słońcu - czapka / chusta na głowę, filtr przeciwsłoneczny, zimne napoje, dobry humor.

Organizator – Fundacja Imago, www.fundacjaimago.pl

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie zgłoszenia przez link poniżej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCEgyD36uayHC5LFP67Bl02xvNBM0wvphNgLWA5mVf2AvfBw/viewform?usp=sf_link

Masz pytania?
Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z koordynatorką projektu Magdą: email: magda.stempska@fundacjaimago.pl, telefon: 513362807

logo fundacja imago'/></p>
						
					</section>

				
				<!-- Three -->
					<section id=

Kontakt

Osoby zainteresowane Zaproszenie na spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 004 (parter)
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk