A A+ A++ K K K K

Spotkanie NGO'sów z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź

Dodano: 5 marca 2019

13 marca 2019 roku odbędą się prelekcja dot. nowych wzorów ofert w konkursach oraz spotkanie organizacji pozarządowych z przedstawicielami Fundacji KGHM Polska Miedź.

Wydział Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego UMWD zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska na spotkanie, w czasie którego, w jego pierwszej części, omówione zostaną nowe wzory ofert w otwartych konkursach ofert oraz w trybie pozakonkursowym (art. 19a). Prelekcję poprowadzi Pan Andrzej Stachowiak, doradca w Regionalnym Punkcie Doradczym.

W drugiej części spotkania pani Lidia Marcinkowska-Bartkowiak, członek Zarządu Fundacji KGHM Polska Miedź oraz pani Magdalena Gałka, dyrektor Biura Fundacji KGHM Polska Miedź przybliżą działalność Fundacji KGHM Polska Miedź oraz przygotują do aplikowania o jej środki.

Spotkanie odbędzie się 13 marca br. (środa) w godz. 10:00-13:30 w sali nr 510, V p. w budynku przy ulicy Dobrzyńskiej 21/23 (Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej).

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 12 marca br. do godz. 12.00 na adres e-mail: slawomir.wojcik@umwd.pl

Uwaga!!! Liczba miejsc ograniczona. Wysłane zgłoszenie nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na spotkanie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informację o kwalifikacji otrzymacie Państwo na adres e-mail, z którego przyszło zgłoszenie.

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 406
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk