A A+ A++ K K K K

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

Dodano: 27 kwietnia 2020

Od kwietnia w Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjnym „Promyk Słońca” działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży, który oferuje wsparcie psychologa, terapeuty środowiskowego, psychoterapeuty.

Zadbanie o psychikę dzieci i młodzieży jest szczególnie istotne w okresie epidemii, podczas której wiele dzieci może odczuwać nasilony lęk, niepokój, stres lub źle znosić izolację.

Aby uzyskać pomoc nie jest potrzebne skierowanie (świadczenie w ramach NFZ).

W okresie epidemii porady psychologiczne i psychoterapia prowadzone są z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych (telefon, czat, videorozmowa).

Szczegółowe informacje: tel. 71 782 11 66 (pon.-pt. w godz. 8-15).

Dla kogo?
Dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, zaburzeniami nastroju, zachowania i in., w tym: Zakres pomocy:

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży jest elementem nowego modelu ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży (pierwszy poziom pomocy). Działania ośrodka skupiają się na specjalistycznym wsparciu dzieci i młodzieży w sytuacjach niewymagających interwencji psychiatrycznej i farmakoterapii.

Więcej informacji na stronie: Fundacji Promyk Słońca.

Logo Fundacji Promyk Słońca

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 004 (parter)
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk