A A+ A++ K K K K

Możemy naprawdę zmienić poziom naszego życia - WBO

Dodano: 26 września 2018

Ruszyła kolejna edycja Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Na długiej liście projektów są też takie, które po realizacji mogą znacznie ułatwić życie osób z niepełnosprawnościami we Wrocławiu. Dlatego też chciałbym Was zachęcić do oddania głosów na inicjatywy, które w odczuciu zarządu KKN mogą się przyczynić do zwiększenia komfortu naszego życia. Nie bagatelizujmy proszę tego głosowania, bo te kilka minut poświęconych na wypełnienie formularza może mieć realny wpływ na nasze funkcjonowanie!!!

Zasada jest taka, że można oddać głosy na pięć projektów w poszczególnych kategoriach.

Z pierwszym przyszedł do nasz kolega Łukasz Siemież, który wraz z MOPS-em tworzy miejsce spotkań dla osób niepełnosprawnych na ul. Zachodniej. KKN współpracuje z tym ośrodkiem uznając go za wzbogacenie ubogich oferty miejsca spotkań dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły:

Projekt nr 548 związany z rozwojem placówki "Sensor Zachodnia 1", utworzenie multifunkcyjnej sceny integracyjno-rehabilitacyjnej. Będziemy wdzięczni za każdy głos oraz rekomendację i przesłanie maila dalej do swoich znajomych, sąsiadów, członków rodziny (mieszkańców Wrocławia): https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/projekty-2018/projekt,id,548.

PS
A jak projekt wygra i zostanie zrealizowany w ramach WBO 2018, to zapraszamy na super kawę w letniej kawiarence gdzie zamiar krzeseł będą wózki, z sufitu zwisały stoły a z podłogi na potrzebę zajec wyrastały imitacje barier. Wisienka na „torcie” będzie degustacja "czegoś" ze ściany smaków, oczywiście w Sensorycznym Patio na Zachodniej 1.

Na liście projektów udało nam się znaleźć także kilka innych, które mają na celu zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych:

Uwaga!!! Spokojnie można oddać głosy na wszystkie te projekty, ponieważ są one w różnych kategoriach.

Zatem do dzieła zostało tylko kilka dni!!!

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 406
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk