A A+ A++ K K K K

Zapraszamy do udziału w akcji NA TROPIE DOSTĘPNEGO MIASTA

Dodano: 7 maja 2018

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich wraz z naszymi partnerami w projekcie SAMO-Dzielni: Gminą Wrocław i Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do udziału w akcji NA TROPIE DOSTĘPNEGO MIASTA.

W ramach akcji osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunami mogą otrzymać bezpłatne wejściówki do miejsc dostępnych, uwzględniających w swej ofercie specyficzne potrzeby osób z dysfunkcjami.

Są to: Muzeum Pana Tadeusza, Kino Nowe Horyzonty (bilet na dowolny seans filmowy), Kolejkowo, Stadion Wrocław (zwiedzanie z przewodnikiem), Centrum Poznawcze Hali Stulecia, Centrum Historii Zajezdnia, ZOO Wrocław, Hydropolis, które z entuzjazmem włączyły się w organizację wydarzenia i przekazały darmowe bilety. Wejściówki można wykorzystać w weekend 11-13 maja, a otrzymać je można, po uprzednim telefonicznym zgłoszeniu, w Fundacji "Promyk Słońca".

Osobom potrzebującym wsparcia możemy zapewnić bezpłatne usługi asystenta.

Na zgłoszenia czekamy do 10 maja. Wejściówki rozdajemy do momentu ich wyczerpania - decyduje kolejność zgłoszeń! Szczegóły w regulaminie, który załączam.

Osoby do kontaktu: Anna Jeżowska-Siwek, Aleksandra Bojo, tel. 603 503 396, samodzielni@promykslonca.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

REGULAMIN UDZIAŁU W WYDARZENIU „NA TROPIE DOSTĘPNEGO MIASTA”.

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 406
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk