A A+ A++ K K K K

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

Dodano: 27 września 2018

27 września 2018 roku w Centrum Nauki i Sztuki "Stara Kopalnia" w Wałbrzychu odbyła się uroczystość wręczenia Dolnośląskich Kluczy Sukcesu. Podczas XXII edycji konkursu kapituła pod przewodnictwem dr Bogdana Cybulskiego nagrodziła kilka wybitnych postaci i instytucji z Dolnego Śląska.

Wyróżnienie specjalne otrzymało Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Statuetkę i dyplom prezesowi stowarzyszenia Pawłowi Parusowi wręczyła wicemarszałek Dolnego Śląska, Ewa Mańkowska. W ceremonii nagradzania wyróżnionych laureatów uczestniczył także Cezary Przybylski marszałek województwa dolnośląskiego.

- Nagroda ta wpisuje się w obchody 10-lecia działalności KKN-u przypadającego na ten rok. Dolnośląski Klucz Sukcesu należy do jednych z najbardziej prestiżowych nagród w naszym regionie, stąd też często nazywany jest dolnośląskim oskarem. Wyróżnienie to dedykujemy naszym członkom i osobom, które każdego dnia nam pomagają w codziennym funkcjonowaniu. Pamiętamy o samorządach, wojewódzkim i wrocławskim, które od wielu lat wspierają nas w realizacji projektów - powiedział Paweł Parus podczas ceremonii wręczania nagrody.

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

Dolnośląski Klucz Sukcesu dla Stowarzyszenia KKN

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 406
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk