A A+ A++ K K K K

Komunikat

Dodano: 11 lutego 2020

Szanowni Państwo, zdrowie i bezpieczeństwo Dolnoślązaków jest dla mnie najważniejsze. W trosce o interesantów oraz wszystkich pracowników, w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego, podjąłem decyzję o ograniczeniu pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Od poniedziałku 16 marca 2020 urzędnicy wykonywać będą jedynie zadania niezbędne do utrzymania ciągłości funkcjonowania Urzędu oraz do zapewnienia pomocy obywatelom, w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. W sprawach bieżących, niecierpiących zwłoki proszę o kontakt z pracownikami Urzędu za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie, a także na podstawie dedykowanych systemów komunikacji.

Możliwość wejścia do budynków Urzędu będą mieli jedynie pracownicy oraz osoby współpracujące, których obecność jest niezbędna dla funkcjonowania Urzędu. Pozostali pracownicy zostali skierowani do pracy zdalnej.

Skuteczna walka z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w kraju zależy w dużej mierze od naszego odpowiedzialnego i racjonalnego zachowania. Swój apel kieruję nie tylko do pracowników Urzędu Marszałkowskiego oraz interesantów, ale również do każdego z Państwa. Jeżeli mamy taką możliwość – zostańmy w domach.

Podejmując odpowiedzialne decyzje i zachowując obywatelską postawę możemy wspólnie stawić czoła zagrożeniu.

Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 004 (parter)
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk