A A+ A++ K K K K

AKTUALNOŚCI

Rusza V edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego

Dodano: 24 stycznia 2020

Przed nami V edycja dolnośląskiego budżetu obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Podobnie jak w ubiegłym roku w tegorocznej edycji realizowane będą projekty z siedmiu obszarów tematycznych: sportowe, turystyczne, kulturalne, wspierające działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, działania na rzecz seniorów oraz rozwój rzemiosła. Szczegóły programu przedstawili dziś podczas konferencji prasowej marszałek Cezary Przybylski oraz wicemarszałek Marcin Krzyżanowski.


Pokoje wytchnień w Miliczu funkcjonują już 4 lata

Dodano: 23 stycznia 2020

Wczoraj w Miliczu odbyło się uroczyste podsumowanie czterech lat funkcjonowania przy Milickim Stowarzyszeniu Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych pokojów wytchnień. W wydarzeniu uczestniczyli m.in.: Paweł Parus, Pełnomocnik Marszałka ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz znana polska wokalistka, Ewelina Lisowska, pełniąca funkcję ambasadorki stowarzyszenia.


Czernickie Forum Integracji Osób z Niepełnosprawnościami

Dodano: 10 stycznia 2020

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dobrzykowicach odbyło się wczoraj z inicjatywy gminy Czernica Forum Integracji Osób z Niepełnosprawnościami. Na zaproszenie wójta Włodzimierza Chlebosza odpowiedzieli reprezentanci samorządów i organizacji pozarządowych.


Sylwester 2019 Wrocław Respect

Dodano: 2 stycznia 2020

Za nami Sylwester 2019 Wrocław Respect. O tyle niezwykły i inny od konkurencji, że poza znanymi artystami, takimi jak Kamil Bednarek czy Ewa Farna przed kilkudziesięcio-tysięczną publicznością wystąpiły także osoby z różnorakimi niepełnosprawnościami.


Kontakt

Osoby zainteresowane spotkaniem z Pawłem Parusem proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  • Adres

    Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    ul. Wybrzeże Słowackiego 12-14
    Pokój 406
    50-411 Wrocław, Dolny Śląsk